יישום חוק האריזות

חוק האריזות החדש שעבר בחודש יולי האחרון, תפס עסקים רבים לא מוכנים. הגשת הדו"ח השנתי הנקבע בחוק דרש טיפול יסודי בתהליך הייצור, השיווק והמיחזור של כל אותן האריזות שלא זכו להתייחסות עד כה.עבור כל אותם היצרנים והמשווקים, חברת SGמציעה פתרון ייחודי ובלעדי ליישום חוק האריזות.

פרו פק ((Pro Packאפליקציה יחידה במינה, המסייעת לעסקים להתכונן לדו"ח השנתי, עם נתונים מדוייקים על כל סוגי האריזות. משקל, עלות, כמות ועוד.

לקוחות פרו-פק נהנים גם מליווי שוטף, הניתן ללא עלות נוספת, ומבטיח ניצול מלא של היישום. רק כך ניתן לחסוך קנסות כבדים ועלויות מיותרות, ואף לתכנן נכון יותר את האריזות בעתיד.

איזו בשורה מביא עימו חוק האריזות?

עם כל כאב הראש הזה שנקרא חוק האריזות, ניתן לומר במפתיע כי יש לחוק האריזות את היכולת להיטיב מאוד עם עסקים. חוק האריזות, או בשמו המלא "החוק להסדרת הטיפול באריזות" נכנס לתוקפו כבר ב-1 ביולי 2011 ומיד עורר סערה: מצד אחד, חששו בעלי עסקים קטנים כי החוק יפגע בפרנסתם, כשמאידך מצאו עצמן חברות גדולות עומדות חסרות אונים נוכח הדרישות הנוקשות המופיעות בחוק.

הסיבה לכך היא העובדה שהחוק מחייב כל יצרן או יבואן של אריזות לאסוף ולמחזר אחוז מסוים מסך כל האריזות שפלט לשוק. חוק האריזות החדש יחול על אריזות מחומרים שלא זכו להתייחסות עד כה, כמו קרטון, פלסטיק, פח ועוד.

לכן, למרות הלוגיסטיקה הכרוכה בהגשת הדו"ח השנתי של חוק האריזות, יש בכך כמה יתרונות ברורים. הגשה נכונה מאפשרת חסכון בעלויות ואפשרות לתכנן טוב יותר וחסכוני יותר את אותן האריזות בעתיד.

על פרו-פק כבר דיברנו…?

לפרטים נוספים ולפגישת היכרות אנא צרו קשר

פלאפון :054-6748214 פקס : 03-9361135

05467482142