חברת S.G. ייעוץ, ניהול וביצוע לוגיסטי מתמחה בליווי חברות, ייעוץ לוגיסטי וגיבוש פתרונות לוגיסטיים מתקדמים. לחברה ניסיון עשיר בניהול מוצרים ושירותים מעולם הלוגיסטיקה, כמו גם במתן מענה מקיף וממצה לאתגרים הלוגיסטיים הרבים עמם מתמודדים ארגונים.
החברה פועלת מזה כשלוש שנים, במהלכן נהנו לקוחותיה משיפור משמעותי באיכות המערך הלוגיסטי, מחסכון כספי ניכר ומ"שקט נפשי" בכל הקשור לתפעולו הפיזי של העסק. מומחי החברה – מהמובילים בתחומם – רכשו את ניסיונם ב'שטח', תוך עבודה בגופים ארגוניים גדולים ומורכבים, ומציעים את שירותיהם התפעוליים בהתאם לצרכיו הבלעדיים של כל לקוח ולקוח.

מנכ"ל החברה ומייסדה, שי גליק, הינו מומחה בעל שם בניהול רכש ולוגיסטיקה.לשי 11 שנות ניסיון בחברות בינלאומיות גדולות, במגוון תפקידי לוגיסטיקה וניהול – ממנהל מרלו"ג, דרך מנהל לוגיסטיקה ועד יועץ מקצועי לתהליכי ניהול לוגיסטיקה.

לצד עיסוקיו, מחזיק שי בתארים ותפקידים נוספים:

* בעל תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
* בעל תואר שני בניהול לוגיסטיקה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
* מוסמך הטכניון בניהול פרויקטים.
* מרצה בכיר בנושאי רכש ולוגיסטיקה באיגוד לשכות המסחר.
*מרצה אורח במכללת קל-אוטו.

מומחי החברה מקפידים על ייעוץ וביצוע 'חכמים', תוך הקפדה על איכות, יעילות ויצירת ערך מוסף לטווח הארוך. בסופו של יום, מציעים הפתרונות הייעודיים של S.G. ייעוץ, ניהול וביצוע לוגיסטי גישה חדישה, אמיצה ויצירתית – המביאה לשיפור איכות חיי הארגון ולעליה ברווחיותו.

למה אנחנו ?

ניסיון עשיר בשטח :

חברת S.G. מעסיקה את מיטב המומחים, "כרישי" לוגיסטיקה מנוסים, המכירים את מגוון ההיבטים הלוגיסטיים הקיימים. התמודדות עם אתגרים מורכבים, אשר הניבה תוצאות ואף חוללה מהפך בארגונים ותיקים כחדשים, קטנים כגדולים, הפכה את החברה לפורצת דרך – ולכתובת מהימנה עבור כל לקוח המבקש לשדרג את מערכי הלוגיסטיקה בארגונו.

הופכים את העצה לתוצאה :

בניגוד ליועצים רבים, הבוחרים לנסח ספר עצות כללי ו'לצאת מהתמונה', אנו ב-S.G. בחרנו להציע ללקוחותינו 'ראש שקט' לאורך כל הדרך – ולבצע, לפי הצורך, את עבודת הלוגיסטיקה בפועל. מומחי החברה ילוו אתכם בתהליך ההטמעה ויבצעו עבורכם את המטלות הלוגיסטיות הנדרשות, עד לעמידה ביעדים והשגת התוצאות הרצויות. אתם, מצדכם, תוכלו להתמקד בעיקר – קידום העסק ופיתוחו.
להישאר צעיר לנצח :

בעולם התזזיתי בו אנו חיים, חשוב לראות את התמונה הכוללת, להיות קשובים לשינויים ולא לקפוא על השמרים. חברת S.G. בחרה לדבוק בחדשנות ובעדכניות כדרך חיים – ומקפידה ללמוד, להתעדכן ולהתפתח ללא הרף. ברור לנו כי ללא רעננות מחשבתית לא נוכל להתחרות בשוק הדינמי, ולכן איננו חוששים מפתרונות חדשניים ומשבירת המסגרת הלוגיסטית המסורתית. והתוצאות, מעידים לקוחותינו, מעידות בעד עצמן.

לפרטים נוספים ולפגישת היכרות אנא צרו קשר

05467482142