יש לכם עסק משלכם? אלו התוכנות שאתם צריכים להכיר

רשת האינטרנט מלאה בתוכנות שיכולות לתרום משמעותית לעסק שלכם וגם לכם בכל הקשור להתנהלות וארגון נכון של המלאי, של הצד הכלכלי, של הלקוחות ובכלל – כל התנהלות שתקל עליכם את הפעילות השוטפת של העסק.

תנו לנו לעשות לכם סדר בעניינים ולעדכן אתכם בתוכנות הכי מומלצות לבעלי עסקים. חלק מהתוכנות חינמיות וחלק בתשלום. אז מהן התוכנות? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו בעצמכם.

תוכנות וידאו צ'אט

כיום, בזכות הטכנולוגיה ותוכנות וידאו צ'אט, ניתן לקיים שיחה מכל מקום בעולם עם כל לקוח (גם אם הוא לא נמצא פיזית בארץ שלכם). לא מדובר רק על שיחה קולית, אלא על שיחה הכוללת גם את שיתוף מסך המחשב שלכם. כך לדוגמה, אם אתם רוצים להסביר ללקוח על פעילות העסק שלכם ומעוניינים לשתף איתו את המסך שלכם ולהראות לו קבצים שונים, תוכלו לעשות זאת בלי בעיה. ישנן מספר תוכנות חינמיות בהן תוכלו להשתמש ביניהן, סקייפ ו- Google Hangouts. אגב, את התוכנות הללו תוכלו להתקין לא רק במחשב האישי שלכם אלא גם בטלפון הנייד.

גיבוי בענן

נניח שאתם נוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל ולא לקחתם את המחשב שלכם אבל אתם כן צריכים גישה מהירה, נוחה וקלה לקבצים שלכם. הפתרון הוא פשוט, כל שעליכם לעשות הוא להוריד למכשיר הטלפון אפליקציה בשם Google Drive או Dropbox והרי לכם גישה לקבצים שלכם מכל מקום ובכל זמן. כמובן עליכם להיות רשומים לשירותים הללו מבעוד מועד וכמו כן לדאוג שביצעתם נכון את תהליך הסנכרון של הקבצים. אם התהליך בוצע כהלכה, הסנכרון יעשה אוטומטית על ידי התוכנות הללו. התוכנות הללו מספקות לכם נפח מסוים של אחסון הניתן לכם בחינם. במידה ואתם רוצים וצריכים נפח גדול יותר, אז תצטרכו לשדרג לנפח אחסון גדול יותר בתשלום שמסתכם בכמה עשרות שקלים מדי חודש.

תוכנה לניהול מלאי

אם אתם עסק שמנהל ומחזיק סחורות ומוצרים, אתם חייבים שתהיה לכם תוכנה לניהול מלאי. כך תוכלו לקבל פרטים על מצב המלאי בזמן אמת. תוכלו לדעת את החוסרים והעודפים שיש ממוצרים מסוימים, תוכלו לדעת אם להזמין יותר או פחות מוצרים, תוכלו להזין לתוכנה בצורה מסודרת את הלקוחות והספקים שלכם וכך להתנהל כמו שצריך. תוכנה לניהול מלאי דורשת קניית רישיון בתשלום ומעבר לכך – רצוי ועדיף שתרכשו תוכנה כזאת מחברה שגם תעשה הטמעה מסודרת בעסק שלכם ותדריך את העובדים כיצד להשתמש בתוכנה.

שורה תחתונה

מומלץ להתעדכן כל הזמן לגבי תוכנות חדשות המסייעות לניהול העסק. בזכות התוכנות הללו, תוכלו לייעל את העבודה שלכם, להפוך אותה למהירה, נוחה וקלה יותר. שיהיה בהצלחה!

05467482142