מודולים של תוכנת ERP

אם אתם מעוניינים להפוך את תהליכי העבודה בעסק שלכם ליעילים וחכמים ולצור שפה אחידה, כך שבסופו של דבר תקבלו את המידע הכי נכון ומדויק מהשטח ועד הדוחות הכספים, עליכם להשתמש בתוכנת ERP. רצוי לא רק לרכוש את הרישיון לתוכנה הזאת, אלא גם לוודא שיש לכם הדרכה מלאה והתאמה לצרכי העסק שלכם. את ההדרכה, ההטמעה וההתאמה, ניתן להזמין ישירות מהחברה ממנה אתם רוכשים את התוכנה.

מה תוכנת ERP כוללת?

למעשה, התוכנה כוללת שימוש במספר מודולים בהם, כספים, קשרי לקוחות, רכש, ניהול מלאי, ניהול משרד, דוחות מנהלים, ניהול פרויקטים ועוד. ננסה לפרט על חלק מהמודולים. כאשר על כל מודול נפרט בצורה תמציתית.

מודול כספים – כולל מערכת הנהלת חשבונות מלאה, חשבוניות רכש, ניהול תקציבים, ניהול קופה, תיקי יבוא ועוד.

ניהול קשרי לקוחות – ניתן לנהל מערך מכירות מלא הכולל ניהול יומני משימות, לוח שנה, סנכרון למערכת Outlook, מערך טלמרקטינג, דיוור ישיר, הצעות מחיר, מחירוני לקוח, תחזיות של מכירות ועוד.

רכש – באמצעות תוכנת ERP, תוכלו לקבל סט מקיף של כלים לניהול שרשרת האספקה. בנוסף, תוכלו לעקוב אחרי הזמנות רכש, מחירוני ספק, ניהול מערך ספקים, דרישות רכש ועוד.

ניהול מלאי – אם המלאי מנוהל כמו שצריך ובצורה מדויקת ונכונה, הרי שהדבר שווה המון לכל עסק וארגון המתעסק עם מלאי. תוכלו לקבל נתונים בזמן אמת על מצב המלאי, עצי מוצר, ניהול פריטים ועוד.

ניהול משרד – ניתן לנהל את אנשי הקשר והמשתמשים במערכת ה-ERP. אפשר לעקוב בקלות אחרי דיווחי עובדים, לתאם פגישות ועוד.

דוחות מנהלים – ניתן להוציא מהמערכת, דוחות מסודרים ועל פיהם לקבל החלטות, לנתח מסמכים שונים ועוד.

ניהול פרויקטים – ניתן להגדיר את מרכיבי הפרויקט וכמו כן לעקוב אחר הביצוע של הפרויקט ובעיקר אחרי ההתקדמות של הביצוע עצמו. ניתן להגדיר פרמטרים ומאפיינים לפרויקט, תשלומים מתוכננים לפרויקט, הזמנות לפרויקט, תקציבים לפרויקט ועוד.

שורה תחתונה

מערכת ERP הכרחית לכל עסק. במערכת הזאת קיימים מודלים נוספים, שייסעו לכם משמעותית בהתנהלות שוטפת של העסק. בדקו גם שהמערכת אכן מותאמת כמו שצריך לעסק שלכם ושכל עובד יודע לעבוד איתה כמו שצריך. לשם כך, רצוי לא לוותר על הטמעה והדרכה של המערכת הזאת.

 

05467482142